חיות וגמישות

מזוטרפייה ומזו חוטים מהווים היום טיפול אולטימטיבי לעיכוב העמקת הקמטים השטחיים הראשוניים, ומניעת היווצרות קמטוטים חדשים באמצעות הזרקה שטחית על פני אזורים נרחבים.

המזוטרפיה פועלת למעשה בשלושה מישורים:

הגברת מידת האלסטיות  של העור המתאפשרת על ידי תרכובת החומרים המזינים אותו.

החזרת הנפח לפנים באמצעות החומצה ההיאלרונית שבתרכובת.

הגברת ייצור קולגן ע"י השימוש במחטים קטנטנות בזווית, עומק וצפיפות מסוימים.

המזוטרפיה הופכת את העור לבוהק, חלק, בריא ומלא יותר, ומחזירה לפנים את הרעננות והחיות.  נדרשים 3 מחזורי טיפול, במרווחים של כשלושה שבועות אולם אצל מרבית המטופלים ניתן להבחין בשינוי מיידי לאחר הטיפול הראשון. מומלץ לחזור על הטיפול פעמיים בשנה.

מזו חוטים

שיטה חדשה פשוטה ובטוחה להרמת הפנים ללא ניתוח. בטיפול קצר, לא פולשני וללא הרדמה ניתן למצק את העור ולהעלים קמטים באזורים רגישים אשר לא ניתנים לטיפול בשיטות אחרות לא פולשניות, הן בפנים והן בגוף. החוטים הזעירים, העשויים פוליפרופילן, מוחדרים אל העור באמצעות מחט לעומק הרקמה ומשמשים כמעין תופסנים פנימיים לרקמה וגורמים להרמה של העור ולטשטוש של הקמטים. בזכות מבנה החוטים ניתן למתוח את העור בכיוון הרצוי ואף ליצור מעט נפח, למשל באזור הלחיים. החוטים נותנים תוצאות מהירות כמו בטיפולי בוטוקס, ותוך שבוע שבועיים מראה העור מוצק יותר, קו הלסת חד ומשורטט יותר,  הלחיים גבוהות יותר, הגבות מורמות, ניכר שיפור באזור מסביב לעיניים ,טשטוש קמטוטים קטנים מעל השפתיים, ,והצוואר חלק יותר ……