מראה רענן וזוהר

אחת מתופעות ההזדקנות היא היווצרותם של הקמטים הבלתי נמנעים ברובם, אולם אין צורך להשלים עם רוע הגזירה…

גיל, גנטיקה, ירידה באלסטיות העור, הדלדלות השומן התת-עורי וכמובן הרגלי חיים כגון חשיפה מאסיבית לשמש, תזונה לקויה ועישון, הינם הגורמים העיקריים להזדקנות העור ולהופעת הקמטים.

חומרי המילוי המוזרקים ישירות בעזרת מחט או קנולה אינם מיועדים רק למילוי הקמטים ולהחלקתם אלא יכולים להוסיף נפח, לעצב ולהדגיש אזורים נבחרים (עצמות לחיים למשל).

כיום נשים וגברים כאחד בוחרים להיפטר מהקמטים באמצעות הטיפול בחומרי מילוי, אשר הפך בעזרתו של דור חדש של חומרים מתקדמים להליך מרפאתי קל ומהיר ללא כאב, ובעל תוצאות טבעיות הנראות לעין במידי ולטווח ארוך.

 

חומרי המילוי הזמניים מכילים חומרים טבעיים כגון חומצות היאלרוניות המצויות בגופנו, והחדרתם בהזרקה מגבירה את מאגרם הטבעי. משום היות חומרי המילוי טבעיים הם נספגים היטב בתאי העור והרקמות, ובכדי לשמר את התוצאה יש לחזור על הטיפול לאחר מספר חודשים, כאשר מרווח הזמן בין טיפול לטיפול גדל עם הזמן.

החומצה ההיאלרונית שומרת על לחות העור ומעודדת את יצור הקולגן והאלסטין האחראיים על המראה הצעיר והרענן, וכיום משמשת כחומר המוביל בעל פרופיל בטיחות גבוה באזורים הרגישים ביותר כגון עניים ושפתיים (זאת לעומת הסיליקון למשל השנוי מאוד במחלוקת עקב תופעות לוואי פוטנציאליות בלתי הפיכות).

כיצד זה מתבצע?

ד"ר נעמי שרון המובילה את הקליניקה נפגשת עם כל מטופל ומטופל לפגישת ייעוץ מקדימה, בה היא בוחנת את סוג העור ונתוניו הפיזיים של המטופל. הרופאה מסבירה את הליך הטיפול ומציעה למטופל את תוכנית הטיפולים האופטימלית בה נקבע סוג החומר, הכמות הנדרשת ומספר הטיפולים ותדירותם. אזורי ההזרקה ועומק החדרת המחט הינם פרמטרים חשובים ביותר המחושבים בקפידה רבה. אצלנו שימוש בחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר תוך זהירות ויסודיות הינם שם המשחק!