טכנולוגיית בלה קונטור

בלה קונטור היא מערכת מבוססת אולטראסאונד שפותחה עבור טיפולי הצרת היקפים, והיא מהווה פתרון מדעי בטוח ומוכח מזה יותר מעשור.

המערכת עושה שימוש אופטימלי בתכונות המכניות-פיסקאליות של האולטראסאונד ומסייעת לגוף בפירוק השומנים באזור ממוקד, והפחתת מראה הצלוליט.

בתהליך הדרגתי של עשרה טיפולים באזור הנבחר, מסייע מכשיר הבלה קונטור לגוף בטיפול לא פולשני להפטר מהשומנים המצטברים באזורים הבעייתיים, ללא כאב, ללא סיכון וללא תופעות לוואי הקשורות לניתוח.

הטיפול בבלה קונטור מגיב באופן שונה מאדם לאדם ותלוי במיקום השומן, פיזורו בגוף והרגלי היומיום (תזונה וספורט).  בטיפולי בטן ניתן לעיתים לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון, לכן הטיפול הניסיוני נעשה לרוב באזור הבטן. טיפול ראשוני זה מספק למטפלת נתונים המאפשרים להעריך כמה טיפולים נדרשים על מנת לקבל את התוצאה הרצויה. על סמך תגובת הגוף והנתונים האישיים של כל אדם מותאמת סדרת הטיפולים עם הדגש הרצוי, בין אם המטרה היא הצרת היקפים ובין אם היא שיפור מרקם העור (או שילוב אולטימטיבי של שניהם).

הייחודיות בטיפול היא שאין צורך בשינוי הרגלי תזונה או בהתערבות כירורגית. אין צורך בניתוח, הרדמה או זריקות. בעזרת בלה קונטור שיוצרת אפקט תהודה, אפשר להצר היקפים באזור ממוקד. השומן בתאים המטופלים הופך לשומן זמין, כזה שהגוף יבחר לפרק במהלך חילוף החומרים הטבעי.

טיפול בבלה קונטור מתמקד ברקמה השומנית, ובאזורים שמתקשים להגיב היטב לפעילות גופנית או דיאטה, כמו: בטן, מותניים, זרועות, ישבן וירכיים וחזה גברי. הוא מסייע להיפטר משומנים בהיקף של בין 4 ל-12 ס"מ, ובכך מביא לצמצום היקפים, ומספק תוצאות הנראות לעין ונשמרות לאורך זמן.

בנוסף להצרת היקפים והפחתת מראה הצלוליט, ישנה השפעה של טיפולי בלה קונטור על מרקם העור. כתוצאה מהטיפול חל שיפור בקצב זרימת הדם ועליה בקצב חילוף החומרים של תאי העור, וכך יכולת התחדשות תאי עור מואצת, העור מתחדש, מראהו משתפר, וביכולתם של סימני המתיחה לדהות.

מכשיר הבלה קונטור קיבל את כלל האישורים המחמירים ביותר בעולם החל ממשרד הבריאות הישראלי, ממנהל האישורים וההסמכות האירופאי – CE Medical ונושא אישור של ה– FDA.

בלה קונטור הינה המערכת היחידה מסוגה בעולם שמספקת תיעוד מדעי מלא של התהליך ותוצאותיו הכוללים מדידות וצילומים באופן שבלתי ניתן לשינוי!

כל היתרונות של טיפול במכשיר הבלה קונטור!

  • שיטה לא פולשנית להצרת היקפים
  • יעיל לחיטוב וצמצום היקפי הגוף ( בטן, מותניים, ישבן ירכיים וזרועות )
  • יעיל להפחתת צלוליט ושומן.
  • משפר את מראה סמני המתיחה.
  • משפר את איכות ומרקם העור.
  • מאפשר הגברת זרימת דם ומעבר של חמצן בדם.
  • מאושר על ידי ה FDA, ה -Medical CE ומשרד הבריאות הישראלי.

שיטת בלה קונטור – שאלות ותשובות

שיטת הטיפול בבלה קונטור יעילה ביותר להשגת תוצאות מצוינות בצורה שאינה פולשנית ומהווה פריצת דרך מדעית בתחום חיטוב הגוף.
לא, ישנם מצבים רפואיים שיכולים למנוע מאדם לקבל טיפול, יש לדווח למטפלת על כל מצב רפואי.
חשוב לציין כי הטיפול עם בלה קונטור אינו מיועד לאנשים הזקוקים להרזיה בכל חלקי הגוף, אלא לאנשים המעוניינים להעלים מצבורי שומן נקודתיים אשר אינם יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית.
לכל אחת/אחד מאתנו יש אזור/שיפול שמפריע לו ולכך הטיפול בשיטה אידאלי!
מטפלת מוסמכת ע"י חברת Real Aesthetics, יצרנית Bella Contour
האולטראסאונד מגביר את איכות רטט תאי השומן ומעודד את שחרורו של השומן האגור בתא אל הריקמה הרטיקולארית. בנוסף נעשה שימוש באלקטרודות חשמל בתדרים נמוכים השולחות פולסים לשרירים ומשפרות את חדירות מעטפת תא השומן כך שיוכל לצאת ממנו ביתר קלות. בתהליך התהודה, בנוסף לשחרור השומן, עורקי ונימי הדם הדחוסים בין קפסולות הצללוליט משתחררים אף הם, מה שמוביל להאצה בקצב מחזור הדם והזנת הרקמות בחמצן ומינרלים. כך למעשה מזורז קצב התחדשות הרקמות ומושג "בונוס" נוסף של שיקום ושיפור מראה העור.
הטיפול נעשה כאשר המטופל/ת במצב שכיבה ומבלי שהדבר יהיה כרוך באף הליך חודרני או פולשני.
לא, הטיפול אינו כואב כלל. בטיפולים קיימת תחושת חמימות המוגדרת כנוחה ע"י מרבית המטופלים.
מכשיר הבלה קונטור גורם לשומן האגור בתוך התאים להפוך לאנרגיה זמינה לגוף לשימוש יומיומי. כתוצאה מהטיפול חל שיפור בקצב זרימת הדם ועליה בקצב חילוף החומרים של תאי העור, וכך יכולת התחדשות תאי העור מואצת, העור "מתרפא", מראהו משתפר, וביכולתם של סימני המתיחה לדהות.
ניתן לטפל באזור הבטן והמותניים, ישבן וירכיים (פנימיות וחיצוניות), זרועות הידיים, וחזה גברי.
לא! הצרת היקפים אינה תחליף לדיאטה. המדד להצלחת דיאטה הוא ירידה במשקל, ולשם כך נדרש לשנות הרגלי אכילה ולהקפיד על תזונה דלת קלוריות. המדד להצלחת טיפול הצרת היקפים הוא ירידה בהיקפי הגוף באזור המטופל.
טיפול להצרת היקפים באולטרסאונד עם בלה קונטור מגיב באופן שונה מאדם לאדם ותלוי מיקום השומן, פיזורו בגוף והרגלי היומיום (תזונה וספורט). בטיפולי בטן ניתן לעיתים לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון, לכן הטיפול הניסיוני נעשה לרוב באזור הבטן, על סמך תגובת הגוף והנתונים האישיים של כל אדם מותאמת סדרת הטיפולים.
אין הוראות מיוחדות מלבד המלצה לפעילות כלשהי מתונה של כ – 20 דקות מיד עם סיום הטיפול (כמו למשל הליכה קלה בחוץ או על ההליכון בקליניקה) דבר התורם מאוד לתהליך שריפת השומן וזרוז חילוף החומרים.
הטיפולים נמשכים עד שהמטופל מרגיש סיפוק מהתוצאות. אין צורך בטיפולי המשך לשמירת התוצאות, אך יש צורך בשמירה על משקל קבוע.
כן! מכשיר הבלה קונטור קיבל את כלל האישורים המחמירים ביותר בעולם החל ממשרד הבריאות הישראלי,
מנהל האישורים וההסמכות האירופאי – CE Medical וכלה באישור הנכסף של ה– FDA.
קבעו תור לפגישת ייעוץ ואבחון, שלאחריה מתחילים בטיפול הנמשך על פני עשרה טיפולים, פעמיים בשבוע.
כל פגישת טיפול בבלה קונטור אורכת כשעה וכוללת מדידת ההקפים, צילומים וטיפול שאורכו נטו 40 דקות.

למידע נוסף ויצירת קשר